جهت عضویت و ورود به سایت طبق مراحل زیر عمل نمایید :

siminabzar-hesabkarbari-a

پس از ورود به فروشگاه اینترنتی siminabzar.com طبق تصویر از بالا سمت چپ روی عنوان “ورود/عضویت” کلیک می نماییم .

۱٫ در صورتی که قبلا ثبت نام نکرده اید می توانید روی عنوان قرمز رنگ ” ثبت نام ” مشخص شده در کادر کلیک نمایید و وارد صفحه مشخص شده زیر می شوید  :

siminabzar-hesabkarbari-c

در سمت چپ بخش G،در صورتی که قبلا ثبت نام انجام داده باشید میتوانید از این بخش وارد حساب کاربری خود بشوید .

بخش H جهت ثبت نام در فروشگاه اینترنتی سیمین ابزار تعبیه شده است . همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید در بخش آدرس ایمیل

یک آدرس ایمیل مربوط به یکی از سرویس دهنده های ایمیل مانند جیمیل که مختص به خودتان است را وارد می نمایید .

در این بخش یک رمز عبور مختص به خوتان را وارد می نمایید . توجه داشته باشید که این رمز با رمز عبور حساب ایمیل شما متفاوت بوده و جهت امنیت بیشتر بهتر است

اول اینکه یک رمز طولانی بصورت ترکیب حروف و اعداد و دوم اینکه رمزی متفاوت از رمز سرویس ایمیل خود وارد نمایید تا با گزینه قوی مواجه شوید و امکان عضویت داشته باشید .

سپس روی دکمه عضویت کلیک می نمایید و عضو فروشگاه اینترنتی سیمین ابزار می شوید .

۲٫ طبق کادربندی که در تصویر اول مشخص شده در صورتی که قبلا ثبت نام انجام داده بودید،نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و به حساب کاربری خود وارد می شوید .

siminabzar-hesabkarbari-b

پس از ورود بجای عنوان ورود/عضویت می توانید مانند تصویر نام کاربری خودتان که فروشگاه سیمین ابزار به آن سلام کرده مشاهده نمایید .

پس از اینکه نشانگر ماوس خود را روی روی نام کاربری در قسمت سمت چپ، بالای سایت نگه دارید طبق تصویر موارد فوق ظاهر می شود :

A: جهت مشاهده حساب کاربری خود وارد این بخش می شوید .

B: جهت مشاهده تاریخچه سفارشات و لیست سفارشات خود وارد این بخش می شوید .

C: جهت مشاهده لیست علاقه مندی های خود وارد این بخش می شوید .

D: جهت ویرایش آدرس های خود وارد این بخش می شوید .

E: جهت ویرایش کلی حساب کاربری خود می توانید وارد این بخش شوید .

F: جهت خروج از حساب کاربری خود (پس از خرید و ثبت نظرات و سایر فعالیت های شخصی خودتان) در فروشگاه اینترنتی سیمین ابزار، لطفا حتما از این بخش استفاده نمایید .

زیرا این نام کاربری مخصوص خود شما و نشان دهنده اعتبار شما در فروشگاه اینترنتی سیمین ابزار بوده و عواقب استفاده نادرست از آن به عهده خودتان می باشد .

 

۳ . در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید و رمز عبور خود را فراموش کرده اید یا می توانید با کلیک روی عنوان “کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟” مشخص شده در تصویر اول وارد بخش

مربوطه طبق تصویر زیر شوید :

siminabzar-hesabkarbari-d

سپس طبق تصویر در کادر I نام کاربری یا بهتر است آدرس ایمیل خود را وارد نمایید و سپس روی دکمه “بازگردانی گذرواژه” کلیک می نمایید .

ایمیلی حاوی لینک بازگردانی رمز عبور برای شما به آدرس ایمیلتان ارسال خواهد شد. با کلیک روی لینک در صندوق ایمیلتان وارد بخش بازیابی رمز شده و رمز عبور جدید خود را وارد می نمایید .

* در صورتی که به هر دلیل نتوانستید از مراحل فوق استفاده نمایید می توانید با بخش فنی سایت تماس حاصل نموده تا ما این رمز را برای شما بازسازی نماییم .

با آرزوی خریدی خوش برای شما

فروشگاه اینترنتی سیمین ابزار